دانلود Men of War: Assault Squad 2 - بازی مردان جنگی: گروه هجومی 2

اگر تا به حال هیچ یک از نسخه های مجموعه بازی Men of War را تجربه نکرده اید، با این نسخه می توانید یک بازی استراتژی ناب را تجربه کنید. Men of War یک بازی استراتژی به اصطلاح RTS است. RTS نوعی بازی استراتژی است که تمام بازیکنان و کامپیوتر، همزمان با هم بر روی استراتژی های خود کار می کنند و بازی به صورت نوبتی یا Turn-Based نیست. Men of War را می توان یکی از بهترین مجموعه های بازی استراتژی نامید. بازی هایی که جنگ جهانی را روایت می کنند و در آن ها باید با سپاه قدرتمند نازی ها رو به رو شوید. برد کنترل شما بر روی سپاهیان بسیار متنوع و البته آزادانه است به طوری که با توجه به امکاناتی که به شما داده می شود می توانید از یک سرباز تا کل یک سپاه را کنترل نمایید. همچنین می توانید سلاح و تجهیزات سربازان خود را با گرفتن غنیمت از سربازان نازی، تغییر دهید و یا کنترل خودروهای زرهی، تانک ها، توپخانه و دیگر تجهیزات آلمان ها را به دست گیرید. بازی به صورت مرحله به مرحله می باشد و در هر مرحله هدف خاصی خواهید داشت و امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد متنوع خواهند بود. در بعضی از مراحل باید با یک سرباز و یا یک گروه کوچک از سربازان ماشین جنگی آلمان ها را از کار بیاندازید و در بعضی دیگر باید با یک سپاه کامل، تمامی نازی ها را نابود کنید. در این بازی همه نوع سلاحی در اختیار خواهید گرفت که همگی با دقت بالا و به زیبایی از روی نسخه واقعی آن ها شبیه سازی شده اند. مجموعه بازی های Men of War بسیار پر زد و خورد هستند و از نظر اکشن بودن می توان آن را یک بازی شلوغ و پر از درگیری دانست. سپاه های بزرگ، توپخانه های قدرتمند، خودروهای زرهی و تانک ها، هواپیماها، کشتی و ناو ها، انفجارهای سهمگین و ...، همگی بازی Men of War را به یک بازی پر هیجان تبدیل کرده اند.

در این نسخه از بازی که Assault Squad 2 نام دارد، ماموریت های شما از اجرای نقش یک تک تیر انداز تا نبردهای بزرک و سهمگین بین تانک ها، متغیر است. قسمت بازی چند نفره بهبود یافته است و گرافیک و تصاویر بازی نسبت به نسخه های قبل پیشرفت چشمگیری داشته است.

ویژگی های بازی Men of War Assault Squad 2:
گرافیک پیشرفته
کنترل مستقیم بر روی هر یک از واحد های جنگی و سربازان به گونه ای که می توانید آن ها را مثل یک بازی تیراندازی سوم شخص کنترل نمایید.
واسط کاربری بهبود یافته و پیشرفته برای کنترل آسان تر و کاربردی تر
قابلیت استتار با توجه به فصل
بهبود گرافیک خودروهای جنگی و تجهیزات
بهبود صدای بازی و صدای شخصیت ها
و ...